- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- HD-TVI
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA HD-TVI DS-2CE78D0T-LTS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
KAMERA HD-TVI DS-2CE78D0T-LTS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA HD-TVI DS-2CE78D0T-LTS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p HikvisionSkladom86,58 EUR70,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón Zabudovaný reproduktor 2 W ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | HD-TVI |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Audio: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | 2D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obraze |
| Napájanie: | 12 V DC / 625 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 7.5 W |
| Kryt: | Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.365 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 103 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327801317 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





