- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery IP ANPR
- KAMERA IP ANPR ITC413-PW4D-IZ3 - 4 Mpx 8 ... 32 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA IP ANPR ITC413-PW4D-IZ3 - 4 Mpx 8 ... 32 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP ANPR ITC413-PW4D-IZ3 - 4 Mpx 8 ... 32 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUASkladom1 943,63 EUR1 580,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) určená na automatické rozoznávanie registračných značiek vozidiel; Čidlo: 1/1.8 " ; Rozlíšenie: 2688 x 1520, 1920 x 1080 ; Objektív: - Motozoom; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-485; Rozhranie Wiegand: 26 bit ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 8 ... 32 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 40 ° ... 15 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Kompresia: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, IEEE 802.1x, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, SFTP, DDNS, SNMP, PPPoE |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie Wiegand: | 26 bit |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 17 W |
| Kryt: | Compact, Zliatina hliníka + Plast |
| Farba: | Šedý + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 2.34 kg |
| Rozmery: | 396 x 121 x 128 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






