- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery IP ANPR
- KAMERA IP ANPR ITC415-PW6M-IZ-GN - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA IP ANPR ITC415-PW6M-IZ-GN - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP ANPR ITC415-PW6M-IZ-GN - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUASkladom1 785,37 EUR1 451,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) určená na automatické rozoznávanie registračných značiek vozidiel; Čidlo: 1/1.8 " CMOS ; Rozlíšenie: 2688 x 1520, 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Objektív: - Motozoom; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 12 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-485: 2 x ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC, 24 V AC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p , 704 x 576 - D1 |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 115 ° ... 48 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 12 m |
| Kompresia: | H.265 / H.264B / H.264M / H.264H / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP/IP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 3 / 3 |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | 2 x |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 20 W |
| Kryt: | Compact, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 2.4 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





