- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- KAMERA IP APTI-AI400VDL-40HL PANORAMATICKÁ Full-Color - 7.4 Mpx x 4 mm
KAMERA IP APTI-AI400VDL-40HL PANORAMATICKÁ Full-Color - 7.4 Mpx x 4 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-AI400VDL-40HL PANORAMATICKÁ Full-Color - 7.4 Mpx x 4 mmNie je skladom282,62 EUR229,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 5120 x 1440 ; Čidlo: 2 x 1/1.8 " ; Uhol záberu: 226 ° (vertikála) ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: PoE (802.3af) 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 5120 x 1440 - 7.4 Mpx |
| Čidlo: | 2 x 1/1.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Objektív: | 2 x 4 mm |
| Uhol záberu: | 226 ° (vertikála) 61 ° (horizontála) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 50 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | max. 30 políčok/s @ 7.4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný - port 80 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Inteligentná analýza obrazu: | Detekcia pohybu, klasifikácia osôb a vozidiel, narušenie, prekročenie línie, detekcia podozrivej činnosti, detekcia zhromaždenie osôb, vstup do vyznačenej oblasti, opustenie vyznačenej oblasti |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (staršie verzie FW: admin) |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 11.4 W |
| Kryt: | Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.188 kg |
| Rozmery: | Ø 152 x 156.28 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, kórejčina, francúzština, japončina, španielčina, portugalčina, taliančina, hebrejsky, ukrajinčina, arabsky, vietnamčina, thajčina, maďarčina, tradičná čínština, zjednodušenie čínština |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






