- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s pevným objektívom, guľové s infračerveným prisvietením, až 12 Mpx
- KAMERA IP APTI-AI501VA21-28W - 5 Mpx 2.8 mm
KAMERA IP APTI-AI501VA21-28W - 5 Mpx 2.8 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-AI501VA21-28W - 5 Mpx 2.8 mmSkladom60,16 EUR48,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2968 x 1674, 2880 x 1620, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 103 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Audio: Prenos audia po sieti ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Rozlíšenie: | 2968 x 1674 - 5 Mpx , 2880 x 1620 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 103 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (staršie verzie FW: admin) Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 8.4 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.60 kg |
| Rozmery: | Ø 96 x 91 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, arabsky, čeština, francúzština, hebrejsky, španielčina, japončina, kórejčina, portugalčina, thajčina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







