- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s pevným objektívom, guľové s infračerveným prisvietením, až 12 Mpx
- KAMERA IP APTI-AI803V2-28W-BLACK - 8 Mpx 2.8 mm
KAMERA IP APTI-AI803V2-28W-BLACK - 8 Mpx 2.8 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-AI803V2-28W-BLACK - 8 Mpx 2.8 mmSkladom110,41 EUR89,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 106 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 25 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 106 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 25 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | max. 20 políčok/s @ 8 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný - port 80 |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | 12 V DC / 700 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 8.4 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 91 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





