- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP APTI-AI808V3IW-28AD Smart Dual Illumination Active Deterrence - 8 Mpx 2.8 mm
KAMERA IP APTI-AI808V3IW-28AD Smart Dual Illumination Active Deterrence - 8 Mpx 2.8 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-AI808V3IW-28AD Smart Dual Illumination Active Deterrence - 8 Mpx 2.8 mmSkladom146,11 EUR118,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS ; Uhol záberu: 96 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm @ F1.6 |
| Uhol záberu: | 96 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | max. 20 políčok/s @ 8 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 (staršie verzie FW: admin) |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 4.2 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.718 kg |
| Rozmery: | Ø 127 x 120 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, ruština, hebrejsky, španielčina, portugalčina, taliančina, ukrajinčina, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





