- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery IP Wi-Fi
- KAMERA IP C3A Cube A1 Wi-Fi - 3 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP C3A Cube A1 Wi-Fi - 3 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP C3A Cube A1 Wi-Fi - 3 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom24,65 EUR20,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Čidlo: 1/3.2 " ; Uhol záberu: 99 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n/ax, Wi-Fi 6, ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Čidlo: | 1/3.2 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 99 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | ![]() |
| Video výstup: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 3 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Rozhranie: | Wi-Fi - 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n/ax |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | Ø 68 x 119 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





