- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- KAMERA IP DETEKTOR PARKOVACÍCH MIEST ITC439-PW1H-Z1050 - 4 Mpx 10 ... 50 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA IP DETEKTOR PARKOVACÍCH MIEST ITC439-PW1H-Z1050 - 4 Mpx 10 ... 50 mm - MOTOZOOM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DETEKTOR PARKOVACÍCH MIEST ITC439-PW1H-Z1050 - 4 Mpx 10 ... 50 mm - MOTOZOOM DAHUASkladom2 339,88 EUR1 902,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2688 x 1520, 1600 × 1200, 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Objektív: - Motozoom ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Vstupy/výstupy alarmov: 3 / 3 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie RS-485: 2 ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ; Index of Protection: IP67 ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1600 × 1200 - 2 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 10 ... 50 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 41 ° ... 9 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Kompresia: | H.265 / H.264H / H.264M |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 3 / 3 |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | 2 |
| Rozhranie RS-232: | 1 |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 20 W |
| Kryt: | Compact, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 2.30 kg |
| Rozmery: | 371 x 125 x 106 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





