- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, guľové s infračerveným prisvietením, až 12 Mpx
- KAMERA IP DS-2CD1H43G2-IZ(2.8-12MM) - 3.7 Mpx - MOTOZOOM Hikvision
KAMERA IP DS-2CD1H43G2-IZ(2.8-12MM) - 3.7 Mpx - MOTOZOOM Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD1H43G2-IZ(2.8-12MM) - 3.7 Mpx - MOTOZOOM HikvisionSkladom407,94 EUR331,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " ; Rozlíšenie: 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Objektív: - Motozoom ; Uhol záberu: 96 ° ... 29 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 3.7 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 96 ° ... 29 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome - Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | Ø 130 x 116 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, ukrajinčina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311320889 |
| Záruka: | 3 roky |







