- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP DS-2CD2387G2H-LIU(2.8MM)(EF) ColorVu - 8.3 Mpx, 4K UHD Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2387G2H-LIU(2.8MM)(EF) ColorVu - 8.3 Mpx, 4K UHD Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD2387G2H-LIU(2.8MM)(EF) ColorVu - 8.3 Mpx, 4K UHD HikvisionSkladom769,11 EUR625,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " ; Rozlíšenie: 3840 x 2160, 3200 x 1800, 2688 x 1520, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 109 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD , 3200 x 1800 - 5.8 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 8.3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.93 kg |
| Rozmery: | Ø 138 x 115 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, Švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311323592 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






