- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ip kamery - Fish Eye
- KAMERA IP IPC-EW5541-AS - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUA
KAMERA IP IPC-EW5541-AS - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-EW5541-AS - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUANie je skladom623,57 EUR506,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2592 x 1944, 2048 x 1536 ; Uhol záberu: 180 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 1600 x 1200 - 2 Mpx , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 1.4 mm - Fish Eye |
| Uhol záberu: | 180 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTCP, RTSP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, SNMP |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome - Kov + Plast |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | Ø 126 x 45 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






