- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP IPC-HDW2249T-S-LED-0280B-PRO WizSense WizColor - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HDW2249T-S-LED-0280B-PRO WizSense WizColor - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HDW2249T-S-LED-0280B-PRO WizSense WizColor - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom344,42 EUR280,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.9 " ; Uhol záberu: 101 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón, ; Hlavné vlastnosti: AI-ISP – technológia, ktorá umožňuje kamere ľahko sa prispôsobiť scéne a vytvárať vysokokvalitné zábery, ktoré odhaľujú jemné detaily objektov ; Napájanie: PoE, 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm / F1.0 |
| Uhol záberu: | 101 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Min. osvetlenie: | 0.0006 Lux / F1.0 (farba) |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / Smart H.264+ / H.265 / H.264 / H.264H / H.264B |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 2 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome - Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.40 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 110 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, ruština, portugalčina, rumunština, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






