- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, guľové s infračerveným prisvietením, až 12 Mpx
- KAMERA IP IPC-HDW2649T-ZS-IL-27135 WizSense Smart Dual Light - 6 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA IP IPC-HDW2649T-ZS-IL-27135 WizSense Smart Dual Light - 6 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HDW2649T-ZS-IL-27135 WizSense Smart Dual Light - 6 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUANie je skladom739,73 EUR601,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3288 x 1850, 3200 x 1800, 2880 x 1620, 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.7 " ; Uhol záberu: 114 ° ... 32 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3288 x 1850 - 6 Mpx , 3200 x 1800 - 6 Mpx , 2880 x 1620 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x *960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 114 ° ... 32 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 108 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |






