- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-S5-BLACK TiOC Full-Color - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-S5-BLACK TiOC Full-Color - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-S5-BLACK TiOC Full-Color - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm DAHUASkladom792,81 EUR644,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160, 3072 x 2048, 3072 x 1728, 2592 x 1944, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.7 " ; Uhol záberu: 106 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: ≤ 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: ≤ 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón : 2 ks., Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx4K UHD , 3072 x 2048 - 6 Mpx , 3072 x 1728 - 5 Mpx , 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 106 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ≤ 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | ≤ 30 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 8.3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 111 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, ruština, portugalčina, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







