- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery bez objektívov
- KAMERA IP IPC-HF5541F-ZE-S3 WizMind S - 5 Mpx
KAMERA IP IPC-HF5541F-ZE-S3 WizMind S - 5 Mpx
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HF5541F-ZE-S3 WizMind S - 5 MpxSkladom1 090,14 EUR886,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2960 x 1668, 2880 x 1620, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Min. osvetlenie: 0.0008 Lux ; Metóda kompresie obrazu: AI H.265 ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Analýza IVS ; Napájanie: ePoE, PoE (802.3af), 12 V DC, 24 V AC ; Spotreba energie: ≤ 9.3 W, ≤ 10.9 W, ≤ 11.2 W ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2960 x 1668 - 5 Mpx , 2880 x 1620 - 4.7 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω |
| Objektív: | ![]() |
| Konektor Auto Iris: | DC |
| Min. osvetlenie: | 0.0008 Lux / F1.2 (farba) |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Metóda kompresie obrazu: | AI H.265 / AI H.264 / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Audio: | |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Biela |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| Rozmery: | 162 x 87 x 74 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






