- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery IP Wi-Fi
- KAMERA IP IPC-HFW1230DS-SAW-0280B Wi-Fi - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HFW1230DS-SAW-0280B Wi-Fi - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HFW1230DS-SAW-0280B Wi-Fi - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom188,96 EUR153,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 100 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | |
| Sieťové protokoly: | IPv4, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | 20.06 |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 350 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 4.1 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Rozmery: | 166 x 70 x 129 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, španielčina, ruština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





