- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Mikrokamery IP
- KAMERA IP IPC-HUM4231S-L4-0280B-S3 PINHOLE - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HUM4231S-L4-0280B-S3 PINHOLE - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HUM4231S-L4-0280B-S3 PINHOLE - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom373,50 EUR303,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Objektív: (pinhole) ; Uhol záberu: 96 ° ; Min. osvetlenie: 0.01 Lux (farba) ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm (pinhole) |
| Uhol záberu: | |
| Min. osvetlenie: | |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie RS-232: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, Bonjour |
| ONVIF: | 21.06 |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Mini - Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 12 V DC / 130 mA |
| Spotreba energie: | max. 1.56 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






