- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- KAMERA IP IPC-HUM8531M-V-LED-0360B - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-HUM8531M-V-LED-0360B - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-HUM8531M-V-LED-0360B - 5 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom587,11 EUR477,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
A miniature IP camera with a mount that allows meter readings; Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2560 x 1920, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 79 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 0.5 m ; Min. osvetlenie: 0.02 Lux (farba), 0.0002 Lux (B/W) ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Detekcia zvuku ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: 12 V DC, PoE (802.3af) ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1920 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 79 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 0.5 m |
| Min. osvetlenie: | |
| Audio: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Rozhranie RS-232: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE |
| ONVIF: | 21.12 |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Mini - Kovová |
| Index of Protection: | IP67 |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 5.0 W @ 12 V max. 5.8 W @ PoE |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






