- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- KAMERA IP IPC-PFW5849-A180-E2-ASTE-0360B PANORAMATICKÁ Full-Color WizMind - 7.3 Mpx 2 X 3.6 mm DAHUA
KAMERA IP IPC-PFW5849-A180-E2-ASTE-0360B PANORAMATICKÁ Full-Color WizMind - 7.3 Mpx 2 X 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-PFW5849-A180-E2-ASTE-0360B PANORAMATICKÁ Full-Color WizMind - 7.3 Mpx 2 X 3.6 mm DAHUASkladom1 968,59 EUR1 600,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 4096 x 1800, 3840 x 1680, 3840 x 1080 ; Čidlo: 2 x 1/1.8 " ; Uhol záberu: 180 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Svetelný a zvukový poplach ; Napájanie: PoE (802.3at), ePoE, 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 4096 x 1800 - 7.3 Mpx , 3840 x 1680 - 6 Mpx , 3840 x 1080 - 4.1 Mpx , 2880 x 1264 - 3.6 Mpx , 1920 x 832 - 1.6 Mpx |
| Čidlo: | 2 x 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2 x 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 180 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Min. osvetlenie: | 0.0005 Lux / F1.0 (farba) |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 7.3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact - Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.41 kg |
| Rozmery: | 301 x 128 x 120 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, ruština, portugalčina, rumunština, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






