- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP IPC3638SE-ADF28KMC-WP-I1 TRI-GUARD 3.0 OwlView Plus - 8 Mpx 2.8 mm UNIVIEW
KAMERA IP IPC3638SE-ADF28KMC-WP-I1 TRI-GUARD 3.0 OwlView Plus - 8 Mpx 2.8 mm UNIVIEW
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC3638SE-ADF28KMC-WP-I1 TRI-GUARD 3.0 OwlView Plus - 8 Mpx 2.8 mm UNIVIEWNie je skladom565,95 EUR460,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 ; Čidlo: 1/1.8 " ; Uhol záberu: 108.1 ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: Ultra 265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3840 × 2160 - 8 Mpx , 3072 × 1728 - 5 Mpx , 2560 × 1440 - 4 Mpx , 1920 × 1080 - 1080p , 1280 × 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 108.1 |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - Duálny mikrofón v sérii, |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 8 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 32 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP alebo 192.168.1.13 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 123456 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 80 alebo prístup cez cloud - PC: EZStation aplikácia zadarmo |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live - Hlavný prúd rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | Smart Illumination – automatická regulácia výkonu reflektora pre zabránenie presvieteniu obrazu |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6.2 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| Rozmery: | Ø 128.7 x 110.3 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština turečtina, maďarčina, taliančina |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | UNIVIEW |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





