- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA IP T3A-PV-0280B Wi-Fi 6, Smart Dual Light Active Deterrence - 3 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA IP T3A-PV-0280B Wi-Fi 6, Smart Dual Light Active Deterrence - 3 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP T3A-PV-0280B Wi-Fi 6, Smart Dual Light Active Deterrence - 3 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom43,29 EUR35,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 103 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie: Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n/ax, 10/100 Base-T ; Hlavné vlastnosti: Funkcia aktívneho odstrašovania ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.8 " CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 103 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 3 Mpx |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 600 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 6.9 W |
| Kryt: | Dome - Plast + Kov |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 102 mm |
| Podporované jazyky: | španielčina, angličtina, ruština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






