- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s pevným objektívom, guľové s infračerveným prisvietením, až 1080p
- KAMERA IP TC-C320N 1CNB-28 Analog Killer - 1080p 2.8 mm TIANDY
KAMERA IP TC-C320N 1CNB-28 Analog Killer - 1080p 2.8 mm TIANDY
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP TC-C320N 1CNB-28 Analog Killer - 1080p 2.8 mm TIANDYSkladom58,19 EUR47,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: Analog Killer ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 93 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: S+265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: PoE (802.3af) ;
| Rad: | Analog Killer |
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Čidlo: | 1/3 " CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 93 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | S+265 / H.265 / H.264B / H.264M / H.264H |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 2 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 2 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP alebo 192.168.1.2 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | PoE (802.3af) |
| Spotreba energie: | max. 2 W |
| Kryt: | Dome - Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | Ø 94 x 78 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | TIANDY |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







