- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW1200EA-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW1200EA-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW1200EA-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom91,64 EUR74,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.0 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Uhol záberu: 102 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Čidlo: | " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.0 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 960 x 576 - 960H, PAL |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm, F2.0 |
| Uhol záberu: | 102 ° |
| Spolupráca s osvetlením IR: | ICR - Mechanický IR filter |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér |
| Napájanie: | 12 V DC / 230 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.8 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | Ø 112 x 81 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čínština, francúzština, španielčina, japončina, kórejčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




