- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW2241F-A-0280B-S2-DIP - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW2241F-A-0280B-S2-DIP - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW2241F-A-0280B-S2-DIP - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom182,33 EUR148,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Uhol záberu: 109 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω - vyberané prepínačom |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC / 225 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.7 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 106 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




