- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW2501E-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW2501E-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDBW2501E-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom182,96 EUR148,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " CMOS ; Rozlíšenie: 2880 x 1620 @ HD-CVI : Formát obrazu 16 : 9, 2560 x 1440 @ HD-CVI / HD-TVI / AHD, 1920 x 1080 @ HD-CVI ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Uhol záberu: 132 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI : Formát obrazu 16 : 9 , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-CVI / HD-TVI / AHD , 1920 x 1080 - 1080p @ HD-CVI , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm, F1.6 |
| Uhol záberu: | 132 ° |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω Nastavené DIP prepínačmi |
| Hlavné vlastnosti: | Mirror - Zrkadlový odraz obrazu |
| Napájanie: | 12 V DC / 370 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 4.5 W |
| Kryt: | Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 109.9 x 81.0 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




