- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- HD-CVI
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM HD-CVI HAC-EBW3802-0250B - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.5 mm - Fish Eye DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM HD-CVI HAC-EBW3802-0250B - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.5 mm - Fish Eye DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM HD-CVI HAC-EBW3802-0250B - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.5 mm - Fish Eye DAHUASkladom667,25 EUR542,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Čidlo: 1/2 " CMOS ; Rozlíšenie: 3840 x 2160, 2560 x 1440 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Uhol záberu: 180 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | HD-CVI |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Čidlo: | 1/2 " CMOS |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 960 x 576 - 960H, CVBS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.5 mm - Fish Eye, F2.0 |
| Uhol záberu: | 180 ° |
| Spolupráca s osvetlením IR: | ICR - Mechanický IR filter |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér |
| Napájanie: | 12 V DC / 620 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 7.4 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | Ø 150 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




