- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM HD-TVI DS-2CE50DF3T-VPLSE(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM HD-TVI DS-2CE50DF3T-VPLSE(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM HD-TVI DS-2CE50DF3T-VPLSE(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p HikvisionSkladom141,56 EUR115,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: PoC.at, 12 V DC ; Trieda mechanickej ochrany: IK10 ;
| Štandard: | HD-TVI |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p @ HD-TVI 960 x 576 @ PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Audio: | |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - HD-TVI, Zásuvka BNC |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | Ø 121.5 x 98 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327801144 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





