- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD1723G2-LIZU(2.8-12MM)PL Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD1723G2-LIZU(2.8-12MM)PL Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD1723G2-LIZU(2.8-12MM)PL Smart Hybrid Light - 1080p HikvisionSkladom303,67 EUR246,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.9 " ; Objektív: - Motozoom ; Uhol záberu: 102 ° ... 31 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón, ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 102 ° ... 31 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Web Viewer |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK08 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 98 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311327298 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






