- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ip kamery - Fish Eye
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EB5541-AS - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EB5541-AS - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EB5541-AS - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUASkladom626,60 EUR509,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2592 x 1944 - 5 Mpx ; Uhol záberu: 180 ° ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 1600 x 1200 - UXGA , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 1.4 mm - Fish Eye / F2.6 |
| Uhol záberu: | 180 ° |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, SNMP, IEEE 802.1x |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5.1 W @ 12 V DC ≤ 6 W @ PoE |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 62 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






