- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ip kamery - Fish Eye
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EBW5641-AS - 6 Mpx 1.68 mm - Fish Eye DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EBW5641-AS - 6 Mpx 1.68 mm - Fish Eye DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EBW5641-AS - 6 Mpx 1.68 mm - Fish Eye DAHUANie je skladom574,78 EUR467,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.5 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2560 × 2560, 2048 × 2048, 2048 x 1536, 1920 × 1440, 2560 × 960, 1440 × 1440, 1280 × 1280, 2048 × 768, 1920 × 720, 1024 × 1024 ; Uhol záberu: 185 ° ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/2.5 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 6 Mpx |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Rozlíšenie: | 2560 × 2560 - 6 Mpx , 2048 × 2048 - 4 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 1920 × 1440 - 2.7 Mpx , 2560 × 960 - 2.5 Mpx , 1440 × 1440 - 2 Mpx , 1280 × 1280 - 1.6 Mpx , 2048 × 768 - 1.5 Mpx , 1920 × 720 - 1.3 Mpx , 1024 × 1024 - 1 Mpx |
| Objektív: | 1.68 mm - Fish Eye / F2.0 |
| Uhol záberu: | 185 ° |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Rozhranie RS-485: | 1 x |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / Smart H.264+ / AI H.265 / AI H.264 / H.265 / H.264 / H.264H / H.264B |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 6 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 8.1 W @ 12 V DC ≤ 10.1 W @ PoE |
| Kryt: | Dome - Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 54 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





