- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ip kamery - Fish Eye
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EBW81242-AS-S2 - 12 Mpx 1.85 mm - Fish Eye DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EBW81242-AS-S2 - 12 Mpx 1.85 mm - Fish Eye DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-EBW81242-AS-S2 - 12 Mpx 1.85 mm - Fish Eye DAHUASkladom2 778,15 EUR2 258,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 12 Mpx ; Rozlíšenie: 4000 x 3000, 3280 x 2480, 2880 x 2160, 2048 x 1536, ; Uhol záberu: 185 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 12 Mpx |
| Rozlíšenie: | 4000 x 3000 - 12 Mpx , 3280 x 2480 - 8 Mpx , 2880 x 2160 - 6.2 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 1280 x 960 - 1.3 Mpx |
| Objektív: | 1.85 mm - Fish Eye |
| Uhol záberu: | 185 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 56 dB |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 12 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6 HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTCP, RTSP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | správa radu - podpora 4 nezávislých oblastí detekcie, detegovanie zhromažďovania osôb |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 13.9 W (max) @ PoE max. 13 W (max) @ 12 V DC |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Index of Protection: | IP67 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Rozmery: | Ø 150 x 60 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







