- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, dome, s infračerveným (IR) reflektorom - odolné proti vandalizmu, do 12Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V - 5 Mpx, 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V - 5 Mpx, 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V - 5 Mpx, 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUASkladom749,20 EUR609,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2592 x 1944, 2688 x 1520, 2560 × 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Objektív: - Motozoom; Uhol záberu: 100 ° ... 28 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: ePoE, PoE (802.3af), 12 V DC, 24 V AC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 × 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 32 kb/s ... 8192 kb/s - H.264 19 kb/s ... 8192 kb/s - H.265 |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/IPv6, SNMP, QoS, UPnP, NTP, ICMP, IGMP, IEEE 802.1x, Multicast |
| WEB Server: | Zabudovaný, Web Viewer |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 18.06 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 5 Mpx 25 políčok/s @ 3.7 Mpx 50 políčok/s @ 1080p |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 12.4 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| Rozmery: | Ø 159 x 118 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |





