- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s pevným objektívom, guľové s infračerveným prisvietením - antivandal, až 12 Mpx
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP VIGI-C240(4MM) PoE - 4 Mpx 4 mm TP-LINK
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP VIGI-C240(4MM) PoE - 4 Mpx 4 mm TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP VIGI-C240(4MM) PoE - 4 Mpx 4 mm TP-LINKSkladom58,46 EUR47,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440 - 4 Mpx, 2304 x 1296 - 3 Mpx, 2048 x 1280 - 2.6 Mpx, 1920 x 1080 1080p ; Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Uhol záberu: 79 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ / H.265 ; Napájanie: 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 2048 x 1280 - 2.6 Mpx , 1920 x 1080 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 4 mm |
| Uhol záberu: | 79 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP alebo 192.168.0.60 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | Konfigurovateľný pri prvom spustení |
| RTSP URL: | rtsp://username:password@adres_IP:554/stream1 - Hlavný prúd rtsp://username:password@adres_IP:554/stream2 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5.4 W |
| Kryt: | Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | Ø 115 x 85 mm |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







