- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamery s termovíziou
- KAMERA S TERMOVÍZIOU UTI-721M 3.2 mm UNI-T
KAMERA S TERMOVÍZIOU UTI-721M 3.2 mm UNI-T
- Kompletné špecifikácie
KAMERA S TERMOVÍZIOU UTI-721M 3.2 mm UNI-TSkladom386,58 EUR314,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Nechladený mikrobolometer VOx ; Veľkosť matrice: 256 x192 px ; Uhol záberu: 56 ° ; Rozsah merania teploty: -20 °C ... 550 °C ; Presnosť merania teploty: ± 2 °C ; Napájanie: 5 V ;
| Kompatibilita: | Android |
| Čidlo: | Nechladený mikrobolometer VOx |
| Veľkosť matrice: | 256 x192 px |
| Rozostup obrazových bodov: | 12 µm |
| Tepelná citlivosť (NETD): | < 50 mK @ 25 °C |
| Spektrálny rozsah: | 8 µm ... 14 µm |
| Palety odtieňov: | 7 |
| Objektív: | 3.2 mm |
| Uhol záberu: | 56 ° |
| Rozsah merania teploty: | -20 °C ... 550 °C |
| Presnosť merania teploty: | ± 2 °C |
| Emisivita: | Rozsah : 0.01 - 1.00, 0.95 (prednastavené) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V (z konektora USB-C mobilného zariadenia) |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| Rozmery: | 33 x 28 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





