- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU EVOKPD-SL GENEVO
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU EVOKPD-SL GENEVO
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU EVOKPD-SL GENEVOSkladom157,68 EUR128,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Frekvenčné pásmo: 869.7 ... 870 MHz ; Hlavné vlastnosti: Ikony jednoducho prezentujúce najdôležitejšie informácie v systéme ; Napájanie: Lítiové batérie - 1 x CR123A ; Spotreba prúdu: max. 100 mA ;
| Spolupráca: | Poplachové centrály GENEVO radu: PRiMA s modulom EVOHUB |
| Frekvenčné pásmo: | 869.7 ... 870 MHz |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Napájanie: | |
| Spotreba prúdu: | max. 100 mA |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.196 kg |
| Rozmery: | 130 x 115 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




