- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KLCDR-W SATEL
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KLCDR-W SATEL
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KLCDR-W SATELSkladom206,97 EUR168,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému; Spolupráca: INTEGRA ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaná bezkontaktná čítačka , Biele podsvietenie tlačidiel ;
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 156 mA |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.235 kg |
| Rozmery: | 140 x 126 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




