- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) LED
- KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K636-N3Q PARADOX
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K636-N3Q PARADOX
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K636-N3Q PARADOXSkladom68,57 EUR55,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi; Spolupráca: PARADOX: SPECTRA SP, MAGELLAN M ;
| Spolupráca: | PARADOX: SPECTRA SP, MAGELLAN M |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.130 kg |
| Rozmery: | 143 x 77 x 23 mm |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




