- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU VERSA-LCD-BL SATEL
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU VERSA-LCD-BL SATEL
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU VERSA-LCD-BL SATELSkladom104,14 EUR84,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Klávesnica VERSA-LCD-BL je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu VERSA; Hlavné vlastnosti: Modré podsvietenie kláves ;
| Spolupráca: | VERSA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 130 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 115 x 95 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





