- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU ACU-220 ABAX2 SATEL
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU ACU-220 ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU ACU-220 ABAX2 SATELSkladom129,01 EUR104,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: ABAX2 ; Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 48 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah: ≤ 2000 m - v otvorenom teréne ;
| Spolupráca: | ABAX2 |
| Vstupy: | 4 ks. programovateľné |
| Výstupy: | 8 ks. programovateľné |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 48 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah: | ≤ 2000 m - v otvorenom teréne |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 100 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Hmotnosť: | 0.222 kg |
| Rozmery: | 159 x 126 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





