- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU SMART-HUB BE WAVE SATEL
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU SMART-HUB BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU SMART-HUB BE WAVE SATELSkladom395,67 EUR321,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Riadiaca jednotka SMART-HUB je hlavným zariadením systému BE WAVE; Bezdrôtové: ABAX2 : 868.0 MHz ... 868.6 MHz, WiFi : 2.4 GHz, 5 GHz ; Pamäť udalostí: 5000 ; Počet podporovaných zariadení: 128 ; Počet používateľov: 50 ; Slot pamäťovej karty: microSD ; Vybrané vlastnosti: Konfigurácia s pomocou aplikácie BE WAVE, Vzdialené ovládanie a správa, Upozorňovanie PUSH, Schémy činnosti ; Napájanie: 230 V AC, Batéria 18650 Li-Ion 3.6 V / 3200 mAh ;
| Použitie: | BE WAVE systém |
| Port LAN: | 1 x Ethernet RJ45 |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ABAX2 : < 1100 m |
| LED indikátory: | System / Status |
| Pamäť udalostí: | 5000 |
| Počet podporovaných zariadení: | 128 |
| Počet používateľov: | 50 |
| Slot pamäťovej karty: | microSD - 32 GB súčasťou balenia |
| Slot SIM karty: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Životnosť akumulátora: | ≤ 8 roky - Režim ECO |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.322 kg |
| Rozmery: | 158 x 158 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





