- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-213 PULSAR
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-213 PULSAR
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-213 PULSARNie je skladom74,95 EUR60,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kryt spĺňa požiadavky Grade 3, EN 50131; Miesto pre batériu: 17 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia ; Použitie: Poplachová centrála : CA-4/PL, CA-5-P, CA-6-P, CA-10-P, VERSA-5, VERSA-10, VERSA-15, VERSA Plus, INTEGRA-24, GSM, Rádiový modul, a iné ;
| Transformátor: | 40 VA |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Miesto pre batériu: | 17 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Index of Protection: | IP20 |
| Použitie: | Poplachová centrála : CA-4/PL, CA-5-P, CA-6-P, CA-10-P, VERSA-5, VERSA-10, VERSA-15, VERSA Plus, INTEGRA-24, INTEGRA-32, GSM, Rádiový modul, a iné |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Transformer voltage: | |
| Prúd: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Rozmery: | 325 x 310 x 110 mm |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





