- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-250
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-250
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-250Skladom79,95 EUR65,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 17 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu ; Použitie: INTEGRA, VERSA, CA-6-P, CA-10-P ; Napájací adaptér priložený;
| Transformátor: | 50 VA |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Miesto pre batériu: | 17 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Index of Protection: | IP20 |
| Použitie: | INTEGRA, VERSA, CA-6-P, CA-10-P |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 3.76 kg |
| Rozmery: | 320 x 395 x 120 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





