- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-256
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-256
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-256Skladom64,26 EUR52,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 17 Ah ; Transformátor: 50 VA ; Transformer voltage: 16 V AC, 18 V AC, 20 V AC ; Prúd: max. 3 A ;
| Miesto pre batériu: | 17 Ah |
| Transformátor: | 50 VA |
| Transformer voltage: | |
| Prúd: | max. 3 A |
| Verzia: | Krútenie |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt je od steny vzdialený |
| Hmotnosť: | 3.96 kg |
| Rozmery: | 400 x 325 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





