- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-270
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-270
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-270Skladom101,30 EUR82,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 18 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia ; Použitie: INTEGRA Plus, VERSA, CA-6-P, CA-10-P ;
| Transformátor: | 75 VA |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Miesto pre batériu: | 18 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Index of Protection: | IP20 |
| Použitie: | INTEGRA Plus, INTEGRA, VERSA, CA-6-P, CA-10-P |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 5.9 kg |
| Rozmery: | 335 x 403 x 110 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





