- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-453
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-453
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AWO-453Skladom25,01 EUR20,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 1.3 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Použitie: poplachová centrála CA-10, CA-64 ;
| Miesto pre batériu: | 1.3 Ah / 12 V |
| Transformátor: | ![]() |
| Ochrana proti sabotáži: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt je od steny vzdialený |
| Použitie: | |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| Rozmery: | 265 x 175 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





