- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AX HYBRID PRO DS-PZ501SHL-P Hikvision
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AX HYBRID PRO DS-PZ501SHL-P Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY AX HYBRID PRO DS-PZ501SHL-P HikvisionNie je skladom70,15 EUR57,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 7 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu ; Použitie: Poplachové systémy HIKVISION AX HYBRID PRO ;
| Napájanie: | ![]() |
| Miesto pre batériu: | 7 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | ![]() |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK06 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| relatívna vlhkosť: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Použitie: | Poplachové systémy HIKVISION AX HYBRID PRO |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 360.0 x 260.0 x 96.3 mm |
| Hmotnosť: | 1.050 kg |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300683 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





