- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY OPU-3-P SATEL
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY OPU-3-P SATEL
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY OPU-3-P SATELSkladom51,23 EUR41,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 18 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia ; Použitie: INTEGRA, CA-6-P, CA-10-P, MODU GSM ;
| Transformátor: | 40 alebo 60 VA (nie je súčasťou balenia) |
| Napájanie: | ![]() |
| Miesto pre batériu: | 18 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN-50131 Grade 3 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Použitie: | INTEGRA, CA-6-P, CA-10-P, MODU GSM |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.85 kg |
| Rozmery: | 324 x 382 x 108 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





