- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY OPU-4-PW SATEL
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY OPU-4-PW SATEL
- Kompletné špecifikácie
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY OPU-4-PW SATELSkladom33,18 EUR26,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 7 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Vybrané vlastnosti: Podomietková ; Použitie: Poplachová centrála ; Rozmery: 322 x 342 x 100 mm ;
| Transformátor: | 40 / 60 VA (nie je súčasťou balenia) |
| Miesto pre batériu: | 7 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Použitie: | |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1.09 kg |
| Rozmery: | 322 x 342 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





