LICENCIA K SOFTVÉRU DSSPRO8-ACUPICK-MODULE-LICENSE DAHUA
- Kompletné špecifikácie

LICENCIA K SOFTVÉRU DSSPRO8-ACUPICK-MODULE-LICENSE DAHUA
Skladom
753,35 EUR
612,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Licencia DSSPRO8-ACUPICK-MODULE-LICENSE umožňuje pridať do systému modul AcuPick;
Hardvérová konfigurácia pre klienta PC:
| Procesor: | Odporúčané : Intel® Core i7-11700@2.50 GHz Minimálny : Intel® Core i5-9500@3.00 GHz |
| RAM: | Odporúčané : 16 GB Minimálny : 16 GB |
| Kapacita disku: | Odporúčané : 200 GB - Rezervácia pre DSS Minimálny : 100 GB - Rezervácia pre DSS |
| Ethernet port: | 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Microsoft® Windows 10 / Microsoft® Windows 11 Pro |
Hardvérová konfigurácia pre server:
| Procesor: | Odporúčané : Intel® Xeon® Silver 4114@2.2GHz 10 Core Minimálny : Intel® Xeon® E-2224@3.4GHz |
| RAM: | Odporúčané : 16 GB Minimálny : 8 GB |
| Kapacita disku: | Odporúčané : 7200 RPM Enterprise Class HDD 1TB ; 1 TB Rezervácia pre DSS Minimálny : 7200 RPM Enterprise Class HDD 1TB ; 1 TB Rezervácia pre DSS |
| Ethernet port: | 1000 Mbps |
| Operačný systém: | Windows 7 (64bit) / Windows 10 (64bit) |
Hardvérová konfigurácia pre mobilného klienta:
| Android: | Rozlíšenie : min. 1280 x 720 RAM : min. 2 GB Android 5.0 alebo novší |
| iPhone: | iPhone 5S alebo vyšší iOS 10.0 alebo novší |
Všeobecné informácie:
Tovar zaradený v kategóriách